Lyderio švaros servisas

UAB „Lyderio grupė“ yra projektų valdymo ir socialinės integracijos įmonė, kurioje dirba virš 200 darbuotojų. Bendrovės padalinys Lyderio švaros servisas teikia vidaus patalpų valymo bei lauko teritorijos priežiūros paslaugas. Įmonė siūlo tik aktualias, lanksčias, klientų lūkesčius pateisinančias ir kokybiškas paslaugas.

Paslaugas įmonė teikia klientui patogiu laiku, pagal kliento poreikius ir patalpų specifiką gali suteikti ir specialias paslaugas (išorinis langų valymas su bokšteliais, kilimėlių keitimas, žolės pjovimas, sniego kasimas ir pan.). Visos švaros paslaugos teikiamos naudojant naujausias technologijas ir pažangią kokybės užtikrinimo metodiką. Įvairiuose valymo procesuose naudojamos tik laiko patikrintos ir aukščiausias ekologines normas atitinkančios cheminės priemonės.

Detalus siūlomos paslaugos aprašymas:

  • Grindų dangos drėgnas valymas su spec. priemonėmis skirtoms konkretiems paviršiams saugiai ir efektyviai valyti;
  • Dulkių ir dėmių valymas nuo durų, durų rankenų, grindjuosčių, baldų, telefonų ir kito patalpų inventoriaus, bei atsitiktinių dėmių valymas nuo sienų pasiekiamame aukštyje be papildomos įrangos, palangių ir radiatorių;
  • Dėmių valymas nuo pasiekiamų be papildomos įrangos stiklinių paviršių (išskyrus langus) ir stiklo pertvarų;
  • Sanitarinių patalpų, įrangos valymas ir dezinfekcija, įskaitant nukalkinimą;
  • Šiukšlių iš šiukšliadėžių išnešimas į nurodytą konteinerį, šiukšliadėžių valymas;
  • Langų valymas;
  • Grindų vaškavimas;
  • Plytelių impregnavimas;
  • Higienos priemonių tiekimas;
  • Lauko teritorijos priežiūra.

Paslauga teikiama užsakovui patogiu laiku.

Paslaugų kokybės užtikrinimo priemonės

Valymo kontrolę objektuose įmonė atlieka kiekvieną dieną (kokybės vadybininkas). Visi darbuotojai papildomai mokomi (instruktuojami) apie darbą konkrečiame objekte. UAB „Lyderio grupė“ yra sertifikuota kokybės vadybos standartui LST EN ISO 9001:2015, aplinkos apsaugos vadybos standartui LST EN ISO 14001:2015 ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartui  BS OHSAS 18001:2007 patalpų, teritorijų valymui.

Rizikos valdymas

UAB „Lyderio grupė“ patalpų valymo veiklą apsidraudusi civilinės atsakomybės draudimu 60000,00 Eur sumai 1 įvykiui, kuris padengs Jūsų materialinius nuostolius, atsiradusius dėl mūsų darbuotojų kaltės.

Kokybės užtikrinimui kiekvieną mėnesį anketos forma tiriame savo klientų pasitenkinimą paslaugų kokybe ir darome atitinkamus pakeitimus, didinančius klientų pasitenkinimą.

UAB „Lyderio grupė“ prisiima visišką atsakomybę už darbuotojų administravimą, keitimą ligos metu, atostoginių išlaidas, objekto administravimą, kokybės priežiūrą, tvarkingą valymo įrangą, valymo priemones. Mūsų klientai nesirūpina personalo pavadavimo ligos ir atostogų metu problemomis, negaišta laiko darbuotojų administravimui ir apskaitai, nesirūpina chemijos priemonių ar valymo inventoriaus  tiekimu.


parasykite mums

Neteisingai užpildyti laukai

Švaros serviso paslaugos

Tel. (8-46) 313057
Mob. (8-652) 77871
El. paštas info@lyderio.lt