Lyderio akademija

„Lyderio akademija“ yra UAB „Lyderio grupės“ padalinys, teikiantis profesionalias konsultavimo paslaugas, vienijantis kompetetingus ir ilgametę patirtį konsultavimo sektoriuje turinčius specialistus, ekspertus ir lektorius.

Lyderio architektūra

„Lyderio architektūra“ yra UAB „Lyderio grupės“ padalinys, teikiantis ypatingų ir neypatingų statinių projektavimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugas.

Lyderio statybų valdymas

Mūsų „Lyderio statybų valdymas“ padalinyje dirba kvalifikuoti ir atestuoti statybų techninės priežiūros specialistai, teikiantys statinio statybos techninės priežiūros ir statybos valdymo pagal FIDIC procedūras paslaugas...

Lyderio vaizdo stebėjimas

2009 metais mūsų padalinys „Lyderio vaizdo stebėjimas“ pasiūlė vaizdo stebėjimo funkciją perduoti neįgaliesiems.

Lyderio kopicentras

„Lyderio kopicentras“ buvo įkurtas 2010 m. pabaigoje įgyvendinus Lietuvos darbo biržos finansuojamą 3 darbo vietų neįgaliesiems asmenims steigimo projektą.

Lyderio švaros servisas

2010 metais UAB „Lyderio grupė“ įkūrė patalpų valymo ir priežiūros padalinį, „Lyderio švaros servisas“, kuriame dirba tik neįgalūs asmenys.

Lyderio akademija

„Lyderio akademija“ yra UAB „Lyderio grupės“ padalinys, teikiantis profesionalias konsultavimo paslaugas, vienijantis kompetentingus ir ilgametę patirtį konsultavimo sektoriuje turinčius specialistus, ekspertus ir lektorius. „Lyderio akademija“ teikiamas paslaugas galima išskirti į 3 pagrindines grupes...

Lyderio architektūra

„Lyderio architektūra“ yra UAB „Lyderio grupės“ padalinys, teikiantis ypatingų ir neypatingų statinių projektavimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugas. 2010 m. vasario 26 d. įmonei buvo išduotas LR aplinkos ministerijos atestatas Nr. 6145 ypatingų statinių projektavimui. Šis atestatas leidžia mūsų bendrovei projektuoti...

Lyderio statybų valdymas

Mūsų „Lyderio statybų valdymas“ padalinyje dirba kvalifikuoti ir atestuoti statybų techninės priežiūros specialistai, teikiantys statinio statybos techninės priežiūros ir statybos valdymo pagal FIDIC procedūras paslaugas...

Lyderio suvenyrai

Vykdydami užsibrėžtus tikslus – vykdyti aktyvią neįgaliųjų integraciją į darbo rinką, ieškoti naujų veiklos sričių – įkūrėme naują padalinį – „Lyderio suvenyrai“. Padalinys veiklą pradėjo 2011 m. spalio mėnesį Panevėžyje. Įdarbinome septynis jaunatviškus, energingus, linksmus ir naujovių nebijančius neįgaliuosius, kuriuos nusprendėme apmokyti jiems naujo amato – suvenyrų iš stiklo gamybos.

Lyderio vaizdo stebėjimas

2009 metais mūsų padalinys „Lyderio vaizdo stebėjimas“ pasiūlė vaizdo stebėjimo funkciją perduoti neįgaliesiems. Ši idėja sulaukė pripažinimo ir gero įvertinimo, išaiškėjus, kad tokią paslaugą gali atlikti žmonės su įvairia negalia ir neturintys specialaus išsilavinimo.

Lyderio kopicentras

„Lyderio kopicentras“ buvo įkurtas 2010 m. pabaigoje įgyvendinus Lietuvos darbo biržos finansuojamą 3 darbo vietų neįgaliesiems asmenims steigimo projektą. Šiuo metu tai modernia kopijavimo ir spausdinimo įranga aprūpintas mūsų įmonės padalinys, esantis adresu Minijos g. 92, Klaipėda (Omnitel pastatas)...

Lyderio švaros centras

2010 metais UAB „Lyderio grupė“ įkūrė patalpų valymo ir priežiūros padalinį, „Lyderio švaros servisas“ kuriame dirba tik neįgalūs asmenys. Šiuo metu šiame padalinyje dirba daugiau kaip 60 žmonių. Šis mūsų padalinys siūlo tik aktualias, lanksčias, klientų lūkesčius pateisinančias ir kokybiškas paslaugas.

Lyderio IT sprendimai

„Lyderio IT sprendimai“ yra UAB „Lyderio grupė“ padalinys, teikiantis profesionalias informacinių sistemų kūrimo ir diegimo paslaugas.